WinTools.net Ultimate 10 za darmo

Dodał: admin październik - 16 - 2010

wintools-net-ultimate Wygląda na to, że dawno już nie było żadnej promocji oprogramowania służącego do optymalizacji i przyspieszania komputera ;) A tak poważnie mówiąc to ta bardzo obszerna kategoria aplikacji na TechnetBlogu właśnie powiększa się o kolejne narzędzie. Tym razem jest to darmowa i legalna pełna wersja WinTools.net Ultimate 10.8.1. Udział w niniejszej promocji pozwala wszystkim zainteresowanym na zaoszczędzenie prawie 40$, bo na tyle właśnie został wyceniony ten program. Aplikacja posiada interfejs w języku niemieckim oraz angielskim.

WinTools.net Ultimate 10 to pakiet narzędzi służących do podnoszenia wydajności pracy systemów operacyjnych z rodziny MS Windows.  Program dokładnie usuwa wszystkie niechciane aplikacje z dysków twardych komputera, a także czyści rejestr systemowy z niepotrzebnych, martwych wpisów. WinTools.net Ultimate umożliwia kontrolę nad procesami startującymi wraz systemem, monitorowaniem pamięci operacyjnej, a także pozwala na indywidualne dopasowanie ustawień systemowych i pulpitu. Narzędzie potrafi również zoptymalizować połączenie internetowe i zapewnić ochronę prywatnych danych.

Jak dobyć WinTools.net Ultimate 10 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i wypełnić formularz rejestracyjny, w którym należy podać imię, nazwisko oraz adres e-mail. Następnie klikamy na przycisk Senden.

http://pro.de/aktion/pcwelt/wintools (skopiuj i wklej)

Na wskazany adres e-mail zostanie przesłany klucz licencyjny do programu. Sam plik instalacyjny możemy pobrać korzystając z linku poniżej:

http://www.wintools.net/wintoolsultimate.exe (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.