WinX HD Video Converter Deluxe za darmo!

Dodał: admin październik - 30 - 2010

winx-hd-video-converter-box Firma Digiarty Software znana nam już bardzo dobrze z cieszącego się dużą popularnością oprogramowania do konwersji wideo postanowiła odświeżyć promocję dotyczącą jednego ze swoich produktów. Tym razem impulsem do zorganizowania promocji jest święto Halloween. Przedmiotem promocji jest legalna pełna wersja WinX HD Video Converter Deluxe dla komputerów PC i Mac. Produkt ten jest oferowany poza promocją w cenie ok. 50$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Promocja potrwa do 4 listopada.

WinX HD Video Converter Deluxe to oprogramowanie przydatne przy przygotowywaniu materiału video w rozdzielczości High Definition. Z pomocą tego programu w prosty sposób dokonamy konwersji plików z filmami SD (Standard Definition) do wybranego przez nas formatu HD. Aplikacja obsługuje 160 kodeków video i 50 kodeków audio. Typy konwersji których możemy dokonać na materiale źródłowym to:  konwersja do standardu SD, konwersja do standardu HD, konwersja dla urządzeń przenośnych oraz konwersja dla urządzeń obsługujących standard SD.

Jak zdobyć pełną wersję Winx HD Video Converter Deluxe?

Wystarczy udać się na stronę promocji i pobrać interesująca nas wersję programu przy użyciu odpowiedniego przycisku. Na stronie opublikowano również klucze, który należy użyć podczas rejestracji produktu.

http://www.winxdvd.com/giveaway/ (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.