WinX HD Video Converter Deluxe za darmo

Dodał: admin październik - 18 - 2010

winx-hd-conv Czas na kolejną dziś promocję pochodzącą od producenta oprogramowania, który lubi promować swoje produkty za pomocą akcji rozdawniczych. Mowa tu o firmie Digiarty Software produkującej oprogramowanie z segmentu konwerterów wideo. Do wzięcia jest tym razem legalna i darmowa pełna wersja aplikacji WinX HD Video Converter Deluxe. Program ten został wyceniony przez producenta na 50$. Aplikacja posiada menu w angielskiej wersji językowej. Promocja jest ograniczona w czasie i potrwa do 1 listopada.

WinX HD Video Converter Deluxe to oprogramowanie przydatne przy przygotowywaniu materiału video w rozdzielczości High Definition. Z pomocą tego programu w prosty sposób dokonamy konwersji plików z filmami SD (Standard Definition) do wybranego przez nas formatu HD. Aplikacja obsługuje 160 kodeków video i 50 kodeków audio. Typy konwersji których możemy dokonać na materiale źródłowym to:  konwersja do standardu SD, konwersja do standardu HD, konwersja dla urządzeń przenośnych oraz konwersja dla urządzeń obsługujących standard SD.

Jak zdobyć pełną wersję Winx HD Video Converter Deluxe?

Jest to nietypowa promocja ponieważ producent ukrył na swojej stronie klucz licencyjny i zadaniem chętnych na zgarnięcie licencji jest jego znalezienie. Jeżeli macie ochotę na tą licencję to ułatwię trochę Wam to zadanie i podam konkretną podstronę na której znajdziecie klucz ;)

http://www.winxdvd.com/resource/convert-m2ts-to-mkv.htm (skopiuj i wklej)

Klucz znajdziecie w kolumnie po prawej stronie, tuż pod chmurą tagów. Plik instalacyjny program można pobrać stąd:

http://www.winxdvd.com/hd-video-converter-deluxe/ (skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.