AllMyNotes Organizer Deluxe Edition ponownie za darmo

Dodał: admin listopad - 23 - 2010

allmynotes-deluxe W październiku publikowałem informację na temat promocji pozwalającej na zdobycie tytułowego programu. Ten sposób promocji własnych produktów najwyraźniej przypadł do gustu producentowi, gdyż zdecydował się on na przeprowadzenie kolejnej tego typu akcji. Tym razem jest ona związana z obchodzonym w Stanach Świętem Dziękczynienia. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja AllMyNotes Organizer Deluxe Edition w wersji 1.37. Standardowa cena oferowanego produktu to 34$ Warto podkreślić, że aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Oferta ważna do 30 listopada.

Jeśli nie lubicie setek karteczek walających się po biurku lub w bardziej nowoczesnej wersji – setek plików porozrzucanych w najciemniejszych zakamarkach twardego dysku, to warto wzbogacić się o tego typu narzędzie. Jak zapewnia autor programu, aplikacja ta pozwoli w prosty sposób zapanować nad ogromem nieuporządkowanych danych, a także – w razie potrzeby – szybko dotrzeć do konkretnej notatki.

Uporządkowanie dodawanych notatek oparte jest o strukturę drzewa. Pojedyncze notatki możemy dodawać do wydzielonych folderów, a te dowolnie modyfikować i przenosić. AllMyNotes Organizer Deluxe Edition pozwala również na zaszyfrowanie folderów, by uniemożliwić dostęp do notatek osobom niepowołanym. Ponadto producent chwali się zaawansowanymi możliwościami wyszukiwania danych, rozbudowanym edytorem tekstu, a także funkcjonalnością przypomnień i alarmów.

Należy również wspomnieć, że program uzyskany w tej promocji posiada pewne ograniczenia w porównaniu do wersji zakupionej na standardowych warunkach. Promocyjne wydanie nie posiada pomocy technicznej, możliwości aktualizacji do nowszych wersji, a także przeznaczony jest do niekomercyjnego użytku.

Jak zdobyć AllMyNotes Organizer Deluxe Edition za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i w odpowiednie pola formularza wpisać imię i nazwisko, a także adres e-mail. Zauważmy, że producent prosi by nie podawać m.in polskich znaków w imieniu i nazwisku.

http://www.vladonai.com/allmynotes_support_self_service_giveaway.php?p=thanksgiving_2010

Plik instalacyjny programu możemy pobrać stąd:

http://downloads.vladonai.com/Install_AllMyNotes_1_37.exe


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.