Ashampoo WinOptimizer 2010 Advanced za darmo!

Dodał: admin listopad - 11 - 2010

ashampoo-winoptimizer-6 Ostatnio publikowałem na TechnetBlogu wiadomość na temat promocji dotyczącej najnowszej wersji programu Ashampoo WinOptimizer. Niestety promocja zmarła śmiercią tragiczną w krótkim czasie po publikacji. Dziś na otarcie łez nieco już stara ale ciągle aktualna promocja pozwalająca na zdobycie legalnej i darmowej pełnej wersji Ashampoo WinOptimizer 2010, czyli wersji z numerkiem 6. Najnowsza wersja tego produktu została wyceniona na 50$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej.

Ashampoo WinOptimizer 2010 Advanced to kolejny  program z kategorii narzędzi do optymalizacji i przyspieszania systemów. Aplikacja ta wyposażona została przez producenta w kilka modułów, dzięki którym łatwo i szybko wykonamy czynności, których wynik będzie miał wpływ na szybkość pracy komputera.

Co ciekawego znajdziemy w Ashampoo WinOptimizer 2010 Advanced? Są tu dostępne moduły odpowiedzialne za czyszczenie dysku ze zbędnych plików, służące do optymalizacji i defragmentacji dysku, sprawdzania wydajności komputera, czyszczenia rejestru systemowego, bezpowrotnego kasowania plików oraz zarządzania programami uruchamiającymi się wraz ze startem programu.

Program posiada estetycznie wykonany i prosty w obsłudze interfejs. Niewątpliwym atutem aplikacji jest również polska wersja językowa.

Jak zdobyć Ashampoo WinOptimizer 2o1o Advanced za darmo?

Wystarczy udać się na stronę brytyjskiego sklepu v3.co.uk i pobrać plik instalacyjny programu klikając przycisk Download.

http://store.v3.co.uk/?act=details&id=2341 (skopiuj i wklej)

Podczas instalacji zostanie wyświetlona strona www pozwalająca na otrzymanie klucza licencyjnego.


1 komentarz to “Ashampoo WinOptimizer 2010 Advanced za darmo!”

  1. Jakub pisze:

    Bardzo fajny program, warto mieć coś takiego :)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.