Ashampoo WinOptimizer 7 za darmo!

Dodał: admin listopad - 9 - 2010

ashampoo-winoptimizer-7 Po dłuższej przerwie od promocji pozwalających na zdobycie oprogramowania firmy Ashampoo, mamy wreszcie kolejną ofertę tego producenta. Tym razem do wzięcia oprogramowanie do optymalizacji i przyspieszania komputera pochodzące od tej właśnie firmy. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja Ashampoo WinOptimizer 7. Standardowa cena tego programu poza promocją to 50$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej.

Ashampoo WinOptimizer to narzędzie składające się z kilku modułów, których zadaniem jest przyspieszenie działania komputera. Jak można się spodziewać, program ten zasadniczo nie odbiega funkcjonalnością od innych aplikacji tego tu dostępnych na rynku. Producent chwali się, że wersja oznaczona cyfrową 7 posiada całkowicie nowy interfejs użytkownika oraz poprawioną funkcjonalność poszczególnych modułów, tak by uzyskiwać jeszcze lepsze efekty optymalizacyjne.

Ashampoo WinOptimizer 7 został wyposażony m.in w takie moduły jak Disk Doctor, odpowiedzialny za monitorowanie stanu dysku, oraz pozwalający na wykrycie i naprawę uszkodzonych sektorów, a także odzyskanie utraconych danych; moduł analizujący pracę systemu i wskazujący jakie komponenty systemu są aktualnie w użyciu. Znajdziemy tu także obszerną bazę informacji na temat uruchomianych w systemie usług, uruchamianych wraz ze startem systemu programów oraz zyskamy możliwość zarządzania skojarzeniami plików.

Oczywiście w WinOptimizer 7 nie zabrakło modułów odpowiedzialnych za usuwanie zbędnych plików z dysku, optymalizatora rejestru systemowego oraz defragmenatora dysku. W Internecie możemy natrafić zarówno na opinie chwalące program jak i te przestrzegające przed jego używaniem.

Jak zdobyć Ashampo WinOptimizer 7 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i podać swój adres e-mail.

PROMOCJA NIEAKTYWNA

Plik instalacyjny programu możemy pobrać stąd:

http://www.ashampoo.com/ashampoo_winoptimizer_7_sm.exe (skopiuj i wklej)


6 komentarzy to “Ashampoo WinOptimizer 7 za darmo!”

 1. Opojek pisze:

  Pierwszy link nie działa. Szkoda, bo program jest fajny.

  „Powiedz prawdę, do tego służysz”

 2. slavek12 pisze:

  program najlepszy

 3. slavek12 pisze:

  Ashampoo is the best

 4. Opojek pisze:

  No, ale drugi raz już zgłaszam problem z linkiem. Na innym forum też mówią, że ashampoo się nie popisało. Proszę o usuniecie informacji o tej niedorzeczniej promocji.

  „Powiedz prawdę, do tego służysz”.

 5. admin pisze:

  Szkoda, promocja zgasła zdecydowanie za szybko. Widać, że było duże zainteresowanie ;)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.