Darmowy odtwarzacz DAPlayer

Dodał: admin listopad - 25 - 2010

daplayer Wczoraj pisałem na temat promocji pozwalającej na zgarnięcie narzędzia z linii WinX służącego do tworzenia dzwonków. Dzisiaj chciałbym wspomnieć na temat innego świeżutkiego programu od Digiarty Software udostępnionego za darmo. Na stronie producenta możemy znaleźć legalną i darmową pełną wersję aplikacji DAPlayer służącej do odtwarzania multimediów. Aplikacja póki co dystrybuowana zupełnie za darmo. Program posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Firma Digiarty Software stale poszerzająca swoją ofertę programów przeskoczyła z segmentu aplikacji pozwalających na tworzenie multimediów do segmentu odtwarzaczy Owocem tego skoku jest odtwarzacz DAPlayer będący według zapewnień producenta prostym w obsłudze programem o dużych możliwościach. Używane w stosunku do niego jest wręcz określenie „all-in-one”, czyli prosto mówiąc „wszystko w jednym”. ;)

DAPlayer to aplikacja służąca zarówno do odtwarzania plików wideo o wysokiej i standardowej jakości, takich jak Bluray, AVCHD, TS, MKV, MPEG4, H264, a także filmów na płytach DVD oraz płytek audio. Program obsługuje ponad 320 kodeków wideo oraz 130 kodeków audio.  Znajdziemy tu też sporo opcji konfiguracyjnych, wsparcie dla wielostrumieniowych plików audio/wideo oraz obsługę napisów. DAPlayer poradzi sobie z zabezpieczeniami regionalnymi płyt DVD oraz odtwarzaniem tzw. filmów FullHD przy niskim zużyciu zasobów procesora.

Jak zdobyć DAPlayer za darmo?

Wystarczy pobrać plik instalacyjny programu udostępniony przez producenta.

http://www.digiarty.com/download/daplayer.exe


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.