GOTD: Ashampoo Snap 3

Dodał: admin listopad - 11 - 2010

ashampoo-snap W kolejnej szybkiej promocji dostępnej na GOTD do wzięcia oprogramowanie pochodzące od firmy Ashampoo. Konkretnie do wzięcia jest narzędzie pozwalające na wykonywanie zrzutów ekranu i nagrywanie filmów z czynności wykonywanych na komputerze. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja aplikacji Ashampoo Snap 3. Oferta ta pozwala zaoszczędzić 10$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Promocja jak zwykle potrwa tylko od jutra, do godz. 9:00

Ashampoo Snap 3 to proste i wygodne narzędzie łączące funkcje programu do robienia zrzutów ekranowych jak również aplikacji do nagrywania filmów i prezentacji ukazujących czynności wykonywane na komputerze. Jeżeli często musisz przygotowywać dokumenty, w których zmuszony jesteś umieścić „zdjęcie” tego co znajduje się na ekranie komputera, z pewnością docenisz funkcjonalność tego programu. Chociaż w sieci znaleźć można mnóstwo darmowego oprogramowania służącego do wykonywania zrzutów ekranu to przyjrzyjmy się bliżej Ashampoo Snap 3.

Po uruchomieniu program ukrywania się w trayu lub jest widoczny jako chowana belka na górze ekranu. Natomiast po wywołaniu komendy zrzutu ekranu wywoływane jest główne okno aplikacji. Program integruje się z systemem i jest uruchamiany automatycznie po wciśnięciu przycisku Print Screen.

W zasadzie Ashampoo Snap 3 pozwala na zrobienie zrzutu wszystkiego co znajduje się aktualnie na ekranie monitora. Bez problemu wykonamy zrzut pulpitu, okna aplikacji lub jej części czy odtwarzanego aktualnie filmu. Co więcej Snap 3 pozwala na tworzenie filmików i wzbogacanie ich o nagrania głosowe.

Warto również wspomnieć, że oferowana w tej promocji wersja jest o „oczko” niższa od obecnie dostępnej w sprzedaży i promowanej przez producenta wersji oznaczonej czwórką.

Jak zdobyć Ashampoo Snap 3 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=16321 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.