GOTD: Boxoft Photo Magic Maker ponownie za darmo

Dodał: admin listopad - 21 - 2010

boxoft-photo-magic-maker Dokładnie dwa tygodnie temu witryna giveawayoftheday.com proponowała nam identyczną promocję. Dziś ponownie mamy szansę zdobyć prosty program do szybkiego upiększania zdjęć o interesujące efekty graficzne. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja Boxoft Photo Magic Maker. Produkt ten został wyceniony przez producenta na 27$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Jak zwykle zainteresowani ofertą mają czas tylko do jutra do godz. 9:00.

Chcesz dodać do zdjęć efekt świetlnej poświaty? A może wstawić realistyczny efekt wodnej fali? Albo upiększyć zdjęcia pięknymi ramkami? Boxoft Photo Magic Maker pozwoli Ci zaledwie kilkoma kliknięciami odmiennić Twoje zdjęcia.

Opis przedstawiony przez producenta nie jest zbyt rozbudowany, więc postaram się napisać kilka słów od siebie na temat tego narzędzia. Boxoft Photo Magic Maker to narzędzie o maksymalnie uproszczonym interfejsie pozwalające szybko nałożyć wybrany efekt graficzny na edytowane zdjęcie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by dodawać wiele różnych efektów do jednego zdjęcia. Aplikacja daje możliwość podglądania na bieżąco zmian, które zajdą po dodaniu konkretnego efektu. Zmodyfikowane zdjęcie możemy zapisać w kilku najpopularniejszych formatach: JPG, PNG, TIFF, BMP. Producent chwali się także, że narzędzie to zostało wyposażone w funkcjonalność pozwalającą na bezpośredni import zdjęć z komputera oraz aparatów cyfrowych.

Jak zdobyć Boxoft Photo Magic Maker za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=16174 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.