GOTD: Boxoft Photo Magic Maker za darmo

Dodał: admin listopad - 7 - 2010

boxoft-photo-magic-maker Na zakończenie tygodnia witryna giveawayoftheday.com proponuje nam narzędzie służące do szybkiego upiększania własnych zdjęć o ciekawe efekty graficzne. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Boxoft Photo Magic Maker. Zakup tego narzędzia poza niniejszą promocją to wydatek 27$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja niezmiennie jest ograniczona w czasie i potrwa do jutra, 8 listopada, do godz. 8:00.

Chcesz dodać do zdjęć efekt świetlnej poświaty? A może wstawić realistyczny efekt wodnej fali? Albo upiększyć zdjęcia pięknymi ramkami? Boxoft Photo Magic Maker pozwoli Ci zaledwie kilkoma kliknięciami odmiennić Twoje zdjęcia.

Tyle marketingowego bełkotu ;) Boxoft Photo Magic Maker to narzędzie o maksymalnie uproszczonym interfejsie pozwalające szybko nałożyć wybrany efekt graficzny na edytowane zdjęcie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by dodawać wiele różnych efektów do jednego zdjęcia. Aplikacja daje możliwość podglądania na bieżąco zmian, które zajdą po dodaniu konkretnego efektu. Zmodyfikowane zdjęcie możemy zapisać w kilku najpopularniejszych formatach: JPG, PNG, TIFF, BMP. Producent chwali się także, że narzędzie to zostało wyposażone w funkcjonalność pozwalającą na bezpośredni import zdjęć z komputera oraz aparatów cyfrowych.

Jak zdobyć Boxoft Photo Magic Maker za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=16174 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 8:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: Boxoft Photo Magic Maker za darmo”

 1. ares pisze:

  Aktywacji pomimo upłynięcia czasowego jest nadal aktywna.

  Co należy zrobić?

  1. ściągamy powyższą paczkę aby mieć zawartość notatnika [klucz]
  2. instalator programu pobieramy np. z tej strony:

  http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Graphic/Graphic-Others/Boxoft-Photo-Magic-Maker.shtml

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.