GOTD: Classic Start Menu Pro za darmo

Dodał: admin listopad - 8 - 2010

classic-start-menu-pro Na wszystkich zainteresowanych tematyką legalnego i bezpłatnego oprogramowania czeka kolejna promocja GOTD, a w niej narzędzie pozwalające przywrócić klasyczny wygląd menu start w systemie Windows 7. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Classic Start Menu Pro w wersji 3.8. Narzędzie to zostało wycenione przez producenta na 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja niezmiennie potrwa do jutra, 9 listopada do godz. 9:00.

Classic Start Menu Pro to narzędzie przeznaczone dla wszystkich użytkowników najnowszego z systemów firmy Microsoft, którym nie podoba się przyjęte tam rozwiązanie dotyczę menu start. Dzięki tej aplikacji przywrócisz znane menu start z poprzednich wersji Windows. Program pozwala na ustawienie zarówno menu w wersji Aero jak i tej najbardziej prostej i klasycznej.

Producent programu chwali starsze wersje menu start jako te bardziej łatwe w obsłudze i bardziej użyteczne oraz wskazuje, że mnóstwo osób już skorzystało z tego narzędzia by cieszyć się znanym wyglądem menu. Wśród głównych funkcji wyróżniających produkt wskazywane są następujące:

  • możliwość uruchamiania programów za pomocą jednego kliknięcia
  • używanie klasycznego menu start jako punktu startowego wszelkich czynności poprzez dodanie skrótów do najczęściej używanych plików, folderów, skrótów
  • przyciski szybkiego zamykania systemu pozwalające na uniknięcie sytuacji gdy jeden z procesów nie odpowiada i opóźnia tym samym wyłączenie komputera
  • funkcja szybkiej dezinstalacji programów za pośrednictwem prawego przycisku myszy, nawet gdy konkretna aplikacja nie posiada własnego dezinstalatora.

Jak zdobyć Classic Start Menu Pro za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=16327 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


2 komentarze to “GOTD: Classic Start Menu Pro za darmo”

  1. Jakub pisze:

    Tak to jest jak sie nie instaluje programu :) Zdecydowanie jest po Polsku, bardzo przyjemne menu z bezpośrednim dostępem do wszystkich katalogów oraz plików na innych partycjach. Wszystko z poziomu paska start’u.

  2. admin pisze:

    Dzięki za info! Niestety nie mam wystarczającej ilości czasu by instalować wszystkie programy z promocji. Tak czy inaczej informacja jest prawdziwa, bo program posiada również interfejs po angielsku ;)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.