GOTD: HippoEDIT za darmo

Dodał: admin listopad - 9 - 2010

hippoedit Dzisiejsza promocja zamieszczona na witrynie GOTD, pozwala na zdobycie aplikacji, która przyda się szczególnie programistom. Do wzięcia jest bowiem legalna i darmowa pełna wersja HippoEDIT w wersji 1.49. Program ten jest zaawansowanym edytorem tekstu stworzonym właśnie z myślą o programistach i innych użytkownikach pracujących głównie na różnego rodzaju kodach źródłowych. Standardowa cena aplikacji poza niniejszą promocją to 40$. Promocja ważna do jutra do godz. 9:00.

Jak czytamy na stronie producenta programu, HippoEDIT to potężny, szybki i łatwy w obsłudze edytor tekstu dla Windows, początkowo przeznaczony dla wymagających użytkowników i programistów. Posiada nowoczesny i zarazem lekki interfejs użytkownika, który obsługuje różne style, posiada karty, wbudowaną przeglądarkę internetową, eksplorator plików i eksplorator projektu, integruje się z zewnętrznymi narzędziami i posiada wiele inteligentnych funkcji edytorskich.

HippoEDIT posiada możliwość kolorowania składni kodu dla najpopularniejszych języków, takich jak HTML, PHP, Perl, Java, C/C++ itd. Program posiada również 300 komend z możliwością modyfikacji skrótów klawiszowych oraz autouzupełnianie kodu. Z innych ciekawych funkcji warto wymienić własnych schowek oraz możliwość podglądu i drukowania w trybie WYSWIG.

Jak zdobyć HippoEDIT za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=16754 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


2 komentarze to “GOTD: HippoEDIT za darmo”

  1. Opojek pisze:

    Mam jedną uwagę do admina. Nie zostawia się spójników na końcu linijki. W drugiej i czwartej linijce II akapitu pozostawiona została litera i. Natomiast w drugiej linijce III akapitu litera z. Nie jest to błąd ortograficzny, ale źle to wygląda.

    „Powiedz prawdę, do tego służysz”.

  2. admin pisze:

    Tak, znam te zasady ;) Na swoją obronę mogę powiedzieć, że w chwili edycji tekst wygląda inaczej niż w chwili publikacji, a łamaniem tekstu zajmuje się automatycznie sam skrypt strony. Mogę oczywiście wstawiać ręcznie niełamliwe spacje, ale jest też tym trochę roboty.
    Mimo wszystko dzięki za komentarz i postaram się na to zwracać uwagę ;)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.