GOTD: LeaderTask Company Management za darmo!

Dodał: admin listopad - 5 - 2010

leadertask-company-management Bardzo ciekawą promocję publikuje dzisiaj witryna rozdawnicza GOTD. Dotyczy ona bowiem oprogramowania, które przyda się przede wszystkim w firmach – biznesowego organizera z funkcją pracy grupowej. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja aplikacji LeaderTask Company Management 6.9.6. Standardowa cena tego produktu poza promocją to prawie 70$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Promocja jak zwykle potrwa tylko do jutra, 5 listopada do godz. 8:00.

LeaderTask Company  Management to sieciowy organizer stworzony z myślą o pracy grupowej. Na stronie producenta znajdziemy informację, że produkt ten zawiera wszystkie potrzebne funkcje do zarządzania pracą swoich pracowników. Wśród tych funkcji znajdziemy m.in. przypisywanie i kontrolowanie zadań, pracę w sieci lokalnej, za pośrednictwem Internetu lub w trybie anonimowym, współdzielenie dokumentów i kontaktów pracowników, komunikator, wiadomości e-mail, przeglądanie kalendarzy pracowników, centralny punkt przechowywania danych oraz wersję dla urządzeń przenośnych PDA.

LeaderTask Company Management posiada interfejs podobny do tego znanego chociażby z programu Outlook, jego obsługa nie powinna więc sprawić żadnego problemu. Dużym atutem jest polska wersja językowa aplikacji. Warto również podkreślić, że uzyskana w tej promocji licencja uprawnia do komercyjnego użytkowania programu!

Jak zdobyć LeaderTask Company Management za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=16024 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 8:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.