GOTD: Paragon GPT Loader

Dodał: admin listopad - 12 - 2010

paragon-gpt-loader W dzisiejszym wydaniu GOTD do zgarnięcia aż dwa programy w dwóch oddzielnych promocjach. Obie aplikacje pochodzącą od tego samego producenta – dobrze nam już znanej firmy Paragon. Pierwsze narzędzie to innowacyjny produkt tejże firmy, pozwalający na korzystanie z dysków 3TB i większy w systemie Windows XP. Program jest jeszcze w fazie przedpremierowej, nie jest więc znana jego ostateczna cena. Produkt posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można skorzystać do jutra, do godz 9:00.

Jak czytamy na oficjalnym blogu GOTD, niniejsza promocja jest wynikiem współpracy owego serwisu z firmą Paragon. Firma Paragon chciała bowiem podzielić się swoim najnowszych i innowacyjnym produktem zanim wejdzie on do oficjalnej sprzedaży. Jak czytamy we wspomnianym komunikacie Paragon GPT Loader znajduje się aktualnie na takim etapie tworzenia, że programiści są już pewni, że wszystko działa jak powinno, jednak chcieliby być przed oficjalną premierą absolutnie pewni, że żaden komponent programu nie zadziała w niepożądany sposób. Stąd też można się domyślać, że  użytkownicy GOTD posłużą za ostateczną grupę królików doświadczalnych, która za darmo przetestuje nowy produkt ;)

Paragon GPT Loader jest programem służącym do powiększenia możliwości systemu Windows XP w zakresie obsługi dużych dysków twardych. Dzięki tej aplikacji nasz XP otrzyma wsparcie dla GPT (GUID Partition Table) oraz zyska możliwość obsługi dysków o pojemnościach większych niż 2.2TB. Producent zapewnia, że to świetne narzędzia zarówno dla domowych użytkowników jak i ekspertów IT.

Jak zdobyć Paragon GPT Loader za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=16927 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.