paragon-virtualization-manager Jeszcze jedna dzisiaj promocja pochodzącą od GOTD i jednocześnie jeszcze jedno narzędzie firmy Paragon. Tym razem jest to program stworzony specjalnie dla potrzeb użytkowników Orcale VirtualBox. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja aplikacji Paragon Virtualization Manager 2010 for VirtualBox Professional Special Edition. Program posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Standardowa cena tego produktu poza promocją to 70$. Promocja niezmiennie trwa tylko do jutra do godz. 9:00 rano.

Paragon Virtualization Manager 2010 Professional to narzędzie zaprojektowane dla użytkowników Oracle VirtualBox. Z pomocą tego programu z łatwością przeniesiemy cały nasz system do środowiska wirtualnego (P2V), jak również przywrócimy wirtualny system z powrotem na fizyczny komputer (V2P). Virtualization Manager pozwala również na pracę z dyskami wirtualnymi bez konieczności odpalania maszyny wirtualnej, migrację z jednej maszyny wirtualnej na drugą (v2V) , wymianę danych pomiędzy środowiskiem fizycznym a wirtualnym, wykonywanie  operacji na partycjach oraz wiele innych czynności.

Jak zdobyć Paragon Virtualization Manager 2010 Professional za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=16910 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.