GOTD: RipTiger Full za darmo

Dodał: admin listopad - 2 - 2010

riptiger Nowy tydzień po wydłużonym weekendzie rozpoczynamy od kolejnej promocji pochodzącej z witryny rozdawniczej GOTD. Dzisiejsza oferta dotyczy oprogramowania służącego do zapisywania plików wideo oraz strumieni wideo emitowanych za pośrednictwem Internetu.Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja aplikacji RipTiger w wersji Full. Standardowa cena tego produktu poza promocją to 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja aktualna do jutra, do godz. 8:00.

Jak możemy przeczytać na stronie producenta tego programu, RipTiger to światowy lider wśród narzędzi służących do zgrywania plików i strumieni wideo z Internetu. Aplikacja posiada bardzo prosty w obsłudze interfejs, który nie powinien sprawić kłopotu żadnemu użytkownikowi. Narzędzie to pozwala na zapisywanie materiału wideo już w momencie gdy zaczynamy oglądać interesujący nas klip. RipTiger automatycznie przechwytuje i pobiera pożądany materiał nie wymagając od nas odrywania się od serfowania w Internecie.

Obsługiwane formaty strumieni i plików wideo:

  • Flash Video (HTTP and RTMP),
  • Windows Media (HTTP, MMS and RTSP)
  • Real Audio and Real Video (HTTP and RTSP)
  • MPEG
  • QuickTime
  • Streaming MP3 (Shoutcast)

Jak zdobyć RipTiger Full za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=16628 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 8:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.