GOTD: Zentimo za darmo

Dodał: admin listopad - 3 - 2010

zentimo Giveaway Of The Day proponuje nam dzisiaj dosyć ciekawe narzędzie będące menadżerem zewnętrznych nośników danych, szczególnie przydatnym osobom, które często podłączają i odłączają takie właśnie urządzenia. Przedmiotem promocji jest darmowa i legalna pełna wersja aplikacji Zentimo. Zakup tego programu poza niniejszą promocją wiąże się z wydatkiem 35$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Promocja potrwa tylko do jutra, 4 listopada 2010 r. do godz. 8:00

Zentimo to menadżer zewnętrznych nośników danych, który stworzony został po to by oszczędzić czas aktywnego użytkownika nośników USB\SATA\Firewire takich jak pamięci flash, dyski przenośne, karty pamięci i inne.

Producent chwali się, że Zentimo to kompleksowe narzędzie pozwalające na zarządzenie swoimi danymi na zewnętrznych nośnikach danych. Program jest m.in. rozszerzoną wersją systemowego modułu „bezpieczne usuwanie sprzętu”, pozwalającego na szybkie demontowanie urządzeń przenośnych z systemu. Narzędzie pozwala także na zarządzania literami napędów, szybkie uruchamianie przenośnych aplikacji zainstalowanych na tych nośnikach, a także automatyczne demontowanie partycji TrueCrypt. Warto również wspomnieć, że Zentimo posiada moduł pozwalający na testowanie szybkości dysków i napędów.

Jak zdobyć Zentimo za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=16386 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 8:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.