IObit Smart Defrag Server 2010 za darmo

Dodał: admin listopad - 25 - 2010

iobit-defrag-server-2010 Firma IObit zorganizowała kolejną promocję pozwalającej na zdobycie jej oprogramowania. Tym razem oferta jest skierowana raczej do wąskiego grona odbiorców. Przedmiotem promocji jest bowiem legalna i darmowa pełna wersja IObit Smart Defrag Server 2010 – aplikacji służącej do defragmentacji dysków na serwerach. Skorzystanie z oferty pozwoli na zaoszczędzenie 200$, bo po takiej właśnie cenie standardowej jest sprzedawane to narzędzie.

IObit Smart Defrag Srver 2010 to narzędzie wykorzystujące zastrzeżoną przez firmę IObit technologię Smart Defrag, a przeznaczone dla komputerów serwerowych pracujących pod kontrolą systemów operacyjnych firmy Microsoft. Wśród obsługiwanych systemów znajdziemy Microsoft Windows Server w wersjach 200, 2003 oraz 2008 (32- i 64-bitowe), a także bardziej desktopowe systemy XP, Vista oraz Seven we wszelkich odmianach.

Program pozwala na planowanie i automatyczne wykonywanie procesu defragmentacji dysku. Co więcej optymalizacja to może odbywać się bez jakiejkolwiek przerwy w działaniu maszyny, na której wykonywana jest defragmentacja, co jest szczególnie ważne w przypadku serwerów. Producent aplikacji chwali się, że narzędzie to jest o 300% szybsze od systemowego defragmentatora oraz o 50% szybsze w stosunku do zwykłych defragmentatorów dostępnych na rynku.

Jak zdobyć IObit Smart Defrag Server 2010 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i wypełnić prosty formularz. Wprawdzie jednym z elementów formularza jest odpowiedź na pytanie ankietowe, ale nie jest to element koniczny do uzyskania programu ;)

http://db.iobit.com/license-free/sd-server-free-license.php (skopiuj i wklej)

Następnie zostaniemy przekierowani na stronę umożliwiającą pobranie instalatora. Nie jest konieczne dokonywanie dodatkowych rejestracji czy wklepywanie kluczy licencyjnych.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.