LayerView za darmo!

Dodał: admin listopad - 29 - 2010

layerview Producent oprogramowania o interesującej nazwie Ask The Earth proponuje nam promocję, w której możemy zdobyć jego sztandarowy produkt służący do analizy i zarządzania ruchem sieciowym. Przedmiotem promocji jest darmowa i legalna pełna wersja programu LayerView. Zakup licencji do domowego użytku po standardowej cenie wiąże się z wydatkiem ok. 40$. Oferta jest ograniczona w czasie i będzie aktywna jeszcze przez 53 dni, a więc prawie do końca stycznia.

LayerView to narzędzie, które najbardziej ucieszy zaawansowanych użytkowników oraz administratorów sieci komputerowych. Jest to bowiem aplikacja do analizy pakietów w ruchu sieciowym, czyli tzw. sniffowania. Tego typu narzędzia są wręcz nieodzowne w przypadku rozwiązywania problemów np. z niedostateczną wydajnością sieci. Nie mniej jednak mogą zostać również wykorzystane przez przestępców sieciowych do monitorowania aktywności użytkowników sieci, a nawet do przechwytywania prywatnych danych.

LayerView został zaprojektowany w ten sposób, by uprościć obsługę programu i pozwolić na analizowanie ruchu sieciowego również użytkownikom, którzy nie są ekspertami w tej branży ;) Niewątpliwym atutem jest więc przejrzysty i miły dla oka interfejs aplikacji.

Jak zdobyć LayerView za darmo?

Wystarczy udać się na stronę z promocją i podać swój adres e-mail. W następnym kroku zyskamy możliwość pobrania klucza licencyjnego i instalatora programu. Linki te zostaną również przesłane na naszą skrzynkę.

http://www.layerview.net/freelicense.php


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.