Reezaa MP3 Converter za darmo

Dodał: admin listopad - 21 - 2010

reezaa-mp3-converter Szukacie jakiegoś programu służącego do konwertowania plików muzycznych do formatu MP3?  Właściciel marki Reezaa w związku z amerykańskim Świętem Dziękczynienia przygotował promocję, dzięki której mamy szansę zdobyć jeden z jego produktów. Przedmiotem promocji jest darmowa i legalna pełna wersja programu Rezaa MP3 Converter. Narzędzie to jest oferowane przez producenta poza promocją w cenie 30$. Oferta ważna tylko do 30 listopada!

Reezaa MP3 Converter to konwerter typu „wszystko do MP3”, a więc narzędzie pozwalające – jak chwali się producenta – na wykonanie konwersji źródłowego pliku audio w dowolnym formacie do formatu MP3. Wśród obsługiwanych przez aplikację formatu wejściowych wymieniono m.in. WAV, WMA, AVI, WMV, MOV, 3GP, MP4, FLV, VOB, DAT, MPEG. Oznacza to, że Reezaa MP3 Converter pozwala na konwersję nie tylko plików audio, ale również wideo.

Program posiada również możliwość edycji tagów umieszczonych w plikach MP3. Reezaa MP3 Converter obsługuje zarówno tagi ID3v1 jak również ID3v2. Ponadto aplikacja posiada możliwość zapisu i edycji tekstów piosenek oraz okładek albumów umieszczanych w pliku MP3.

Jak zdobyć Reezaa MP3 Converter za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu. Na stronie tej znajdziemy również klucz licencyjny, który należy podać podczas instalacji narzędzia.

http://www.reezaa.com/giveaway.html


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.