Simpo PDF Creator Pro za darmo

Dodał: admin listopad - 26 - 2010

simpo-pdf-creator-pro Za oceanem rozpoczyna się właśnie tzw. Czarny Piątek, czyli wielkie święto wyprzedaży. Nastrój ten udzielił się również firmie Simpo Technology, która zorganizowała promocję pozwalającą nabyć jeden z jej flagowych produktów absolutnie za darmo. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja Simpo PDF Creator Pro. Skorzystanie z niniejszej oferty pozwoli nam zaoszczędzić 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja jest ważna tylko przez 24h i skończy się wraz z końcem święta wyprzedaży.

Simpo PDF Creator to narzędzie służące do generowania plików PDF z każdego dającego się drukować dokumentu źródłowego. Program ten jest więc w istocie niczym innym jak wirtualną drukarką. Producent chwali się, że aplikacja została mocno dopracowana pod kątem maksymalnego odwzorowania konwertowanych dokumentów. Tak więc konwertując dokumentu pakietu Office możemy spodziewać się, że do pliku PDF zostaną przeniesione wszystkie rysunki i tabele, hiperłącza oraz cały układ dokumentów.

Jedną z ciekawych innowacji jest automatyczne tworzenie zakładek w pliku PDF w przypadku konwersji dokumentów w formacie Microsoft Word. Simpo PDF Creator Pro potrafi także scalać kilka dokumentów różnego typu w jeden plik PDF. W programie znajdziemy również możliwość indywidualnego dopasowania ustawień bezpieczeństwa oraz meta danych. Istotną wadą aplikacji jest konieczność posiadania zainstalowanego pakietu Office w przypadku konwersji dokumentów stworzonych przy użyciu tego właśnie programu.

Jak zdobyć Simpo PDF Creator Pro za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i podać swój adres e-mail.

http://www.simpopdf.com/pdf-creator.html

Następnie pobieramy plik instalacyjny programu.

http://www.simpopdf.com/download/spdfcreator_setup.exe


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.