WinX iPhone Ringtone Maker za darmo

Dodał: admin listopad - 24 - 2010

winx-iphone-ringtone-maker Firma Digiarty Software zaprezentowała kolejny produkt z segmentu multimediów, tym razem służący do tworzenia dzwonków dla telefonów Apple iPhone. Jak zwykle firma ta promuje swoje nowe dzieło za pomocą kampanii polegającej na rozdawaniu darmowych licencji. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja WinX iPhone Ringtone Maker. Narzędzie to zostało wycenione przez producenta na 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jest ograniczona w czasie i potrwa do 10 grudnia.

WinX iPhone Ringtone Maker to aplikacja stworzona na potrzeby użytkowników telefonów Apple iPhone, którzy chcieliby posiadać swoje ulubione utwory muzyczne w postaci dzwonków bez potrzeby wydawania pieniędzy w iTunes Store. Program potrafi przekonwertować niemalże każdy plik audio do formatu dzwonka M4R używanego przez telefony Apple. Wśród obsługiwanych formatów źródłowych znajdziemy: MP3, WAV, WMA, OGG, AAC, MP4, M4A, FLAC, FLA, MPC, MP+, MPP, AIFF, AC3, APE, MP2, MP1, M4B, XM, IT, S3M, MOD, MTM, UMX i inne.

WinX iPhone Ringtone Maker pozwala również na zmodyfikowanie tworzonego dzwonka w oparciu o indywidualne potrzeby każdego użytkownika. Do dyspozycji mamy m.in. możliwość dodania efektów fade-in i fade-out oraz wsparcie dla funkcji DSP pozwalającej na zwiększanie i zmniejszanie głośności pliku audio. Poza tym w aplikacji znajdziemy również tak niezbędną funkcjonalność jak możliwość przycięcia utworu.

Jak zdobyć WinX iPhone Ringtone Maker za darmo?

Wystarczy pobrać plik instalacyjny programu udostępniony przez producenta.

http://www.winxdvd.com/download/winx-iphone-ringtone-maker.exe


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.