Wondershare Video Studio Express za darmo

Dodał: admin listopad - 24 - 2010

wondershare-video-studio-express Firma Wondershare zorganizowała kolejną promocję, dzięki której możemy powiększyć swoją kolekcję legalnego oprogramowania. Tym razem do zdobycia jest prosty konwerter i edytor plików wideo. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Wondershare Video Studio Express. Skorzystanie z tej okazji pozwala na zaoszczędzenie 35$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Promocja jest aktywna tylko przez 24 godziny, wszyscy zainteresowani nie powinni więc zwlekać ani minuty ;)

Wondershare Video Studio Express to proste w obsłudze narzędzie pozwalające na zgrywanie i edycję plików wideo. Aplikacja ta potrafi zarówno rippować filmy z płyt DVD jak i konwertować pliki wideo HD oraz klipy pochodzące z internetowych serwisów wideo. Z pomocą tego narzędzia bez trudu zgramy również ścieżkę audio z wybranego filmu.

Wondershare Video Studio Express oddaje nam również proste narzędzia służące do edycji przetwarzanych materiałów filmowych. Do dyspozycji mamy m.in. moduły do przycinania, dzielenie, łączenia a także obracania wybranych przez nas klipów wideo. Co więcej aplikacja pozwala również wzbogacić tworzony projekt o dodatkową ścieżkę audio czy proste efekty graficzne.

Jak zdobyć Wondershare Video Studio Express za darmo?

Wystarczy udać się na stronę promocji i wypełnić prosty formularz.

http://www.wondershare.com/store/giveaway-of-the-day/10-sep-10.html 
(skopiuj i wklej)

Plik instalacyjny programu możemy pobrać stąd:

http://download.wondershare.com/VideoStudioExpress-gotd.exe (skopiuj i wklej)

UWAGA! Nie zapomnijmy aktywować programu przed upływem promocji!


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.