Znowu WinX DVD Ripper Platinum do zdobycia

Dodał: admin listopad - 14 - 2010

winx-dvd-ripper-platinum-6 Jeżeli zaspaliście na wczorajszą promocję opublikowaną na GOTD i nie zdążyliście załapać się na darmową kopię rippera to nic straconego! Na stronie producenta jeszcze do 17 listopada będzie aktywna promocja pozwalająca na zdobycie legalnej i darmowej pełnej wersji WinX DVD Ripper Platinum w najnowszej wersji. Skorzystanie z oferty pozwala na zoszczędzenie 40$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim.

Podejrzewam, że stali czytelnicy TechnetBloga przeglądający wszystkie wpisy się tu ukazujące znają już – podobnie jak – ja opis tego programu prawie na pamięć ;) Pozwolę więc sobie na niecytowanie poprzednich wpisów i maksymalne skrócenie tejże notki. Wystarczy powiedzieć, że WinX DVD Ripper Platinum to bardzo fajne i proste w obsłudze narzędzie do wykonywania szybkiej konwersji filmów DVD do formatów skompresowanych, czyli popularnego rippowania, tudzież wykonywania kopii zapasowych ;)

Żądnych dodatkowych informacji na temat tego programu odsyłam do sekcji „Zobacz też” znajdującej się poniżej wpisu, gdzie znajdziecie poprzednie notki dotyczące WinX DVD Ripper Platinum.

Jak zdobyć WinX DVD Ripper Platinum za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i korzystając z odpowiedniego przycisku pobrać wersję przeznaczoną dla swojego systemu operacyjnego. Na stronie opublikowano również klucze, których należy użyć podczas rejestracji produktu.

http://www.winxdvd.com/giveaway/


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.