1-abc.net Synchronizer 3 za darmo

Dodał: admin grudzień - 21 - 2010

1-abcnet synchronizer Niemiecki PC Welt w swoim adwentowym kalendarzu proponuje nam natomiast narzędzie do synchronizacji danych pomiędzy kilkoma miejscami przechowywania plików. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja 1-abc.net Synchronizer w wersji 3. Producent wyceniał swoje dzieło na 20$ i tyle właśnie zaoszczędzimy, gdy skorzystamy z tej oferty. Aplikacja posiada interfejs w niemieckiej wersji językowej.

W przypadku gdy pracujemy na kilku komputerach lub często przenosimy dane, zachowywanie porządku z najnowszymi wersjami edytowanych plików we wszystkich miejscach, w których je przechowujemy może być prawdziwym problemem. Często zdarza się, że zapomnimy uaktualnić lub nadpisać odpowiednich plików, a później nieświadomie pracujemy np. z przestarzałą wersją dokumentu.

Z pomocą przychodzi nam prosty i łatwy w obsłudze program 1-abc.net Synchronizer 3. Zasada działania tego narzędzia jest bardzo prosta. Porównuje on dane w zdefiniowanych przez nas miejscach i w miarę potrzeby nadpisuje dane tak, by wszędzie dostępne były pliki w najnowszych możliwych wersjach. Aplikacja pozwala także na zapisywanie na nośnikach przenośnych takich jak pendrive czy karta pamięci. Mamy również zdefiniowania harmonogramu ,na podstawie którego narzędzie będzie wykonywać cykliczne synchronizacje.

Jak zdobyć 1-abc.net Synchronizer 3 za darmo?

Wystarczy pobrać plik instalacyjny przygotowany przez organizatora promocji.

Plik instalacyjny


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.