4Media Blu Ray Creator 2 za darmo

Dodał: admin grudzień - 24 - 2010

4media-bluray Serwis z pełnymi wersjami oprogramowania – BroterGiveaway, przygotował dla nas kolejną promocję, dzięki której możemy stać się posiadaczami programu służącego do tworzenia płytek w formacie Blu-ray. Przedmiotem promocji jest darmowa i legalna pełna wersja 4Media Blu Ray Creator 2. Standardowa cena tego produktu to 50$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jest ograniczona w czasie i pozostanie aktywna do 27 grudnia do godz. 7:00 rano.

4Media Blu Ray Creator 2 to wielofunkcyjne narzędzie, które pozwoli nam na konwertowanie i wypalanie płytek video Blu-ray, konwertowanie filmów pochodzących z kamer cyfrowych i ich nagrywanie na nośniki w formacie AVCHD DVD, a także na konwersję standardowych plików wideo. Program umożliwia także tworzenie obrazów płyt w formatach  BDMV ISO oraz AVCHD ISO.

Wśród najważniejszych funkcji tej aplikacji producent wymienia:

  • konwersję wszystkich popularnych typów plików wideo, takich jak AVI, MPEG, H.264, MP4, MKV, RM, VOB, 3GP itd. do formatu Blu-ray
  • konwersję filmów z kamer cyfrowych i urządzeń iPhone do formatu Blu-ray
  • wypalanie filmów w postaci dysków BD-R, BD-RE, BD-25, BD-50
  • tworzenie i edycję menu dla płytek
  • funkcje pozwalające na prostą edycję materiału wideo.

Jak zdobyć pełną wersję 4Media Blu Ray Creator 2?

Wystarczy pobrać paczkę z plikiem instalacyjnym programu.
UWAGA! Jak podaje organizator promocji program należy zainstalować przed 27 grudnia. Darmowa licencja nie obejmuje aktualizacji do nowszych wersji.

Plik instalacjyny


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.