Abelssoft FileWing za darmo

Dodał: admin grudzień - 21 - 2010

abelssoft-filewing Portal PC Praxis w swoim adwentowym kalendarzu z oprogramowaniem pod okienkiem oznaczonym liczbą 21 ukrył kolejne narzędzie do odzyskiwanie plików. Tym razem do wzięcia legalna i darmowa pełna wersja programu Abelssoft FileWing. Produkt ten został wyceniony przez producenta na 20 euro i w takiej właśnie cenie jest oferowany standardowo. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Jak większość z Was doskonale wie, pliki usunięte poprzez opróżnienie systemowego kosza lub zastosowanie kombinacji shift+delete, mimo że nie są już dla nas widoczne, to ciągle znajdują się fizycznie na dysku twardym, póki przestrzeń przez nie zajmowana nie zostanie ponownie wykorzystana do zapisania nowych plików. Wiedzę tą wykorzystuje właśnie Abelssoft FileWing oferując możliwość odzyskania skasowanych plików, które nie zostały jeszcze nadpisane przez nowe dane.

Program pozwala na skanowanie i identyfikowanie skasowanych plików zarówno na tradycyjny dyskach twardych, jak i przenośnych dyskach USB. Aplikacja współpracuje także z aparatami cyfrowymi. Narzędzie możemy działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows XP, Vista, 7. Warto również dodać, że Abelssoft FileWing oprócz funkcji przywracania plików został wyposażony w moduł umożliwiający bezpieczne kasowanie niepotrzebnych danych, tak by nie dało się ich odzyskać za pomocą tego typu oprogramowania.

Jak zdobyć Abelssoft FileWing za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać paczkę z instalatorem programu.

Strona promocji


1 komentarz to “Abelssoft FileWing za darmo”

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.