Alcohol 120% 5.0 Blu-Ray ponownie za darmo

Dodał: admin grudzień - 26 - 2010

alcohol-120 Cały czas trwa wielka akcja rozdawnicza niemieckiego Chipa organizowana pod postacią adwentowego kalendarza z pełnymi wersjami ciekawych programów. W dzisiejszej promocji do wzięcia jest legalna i darmowa pełna wersja programu do wypalania płytek – Alcohol 120% 5.0 Blu-Ray. Cena tego produktu oferowanego w standardowej sprzedaży wynosi 40 euro. Jak zwykle promocja jest ważna tylko dzisiaj!

To już druga taka grudniowa akcja serwisu Chip.de. Jeżeli skorzystaliście z poprzedniej oferty, która była aktywna na początku grudnia, to tą dzisiejszą możecie sobie odpuścić. Przedmiotem dzisiejszej promocji jest bowiem identyczny produkt. Świadczy o tym identyczna nazwa i wielkość paczki z instalatorem programu, a także identyczna zawartość owej paczki. Mamy więc do czynienia poniekąd z ponownym odgrzaniem starego kotleta ;) Jeżeli zaś jeszcze nie wypróbowaliście tej aplikacji, dzisiaj macie świetną okazję by zrobić to za darmo.

Alcohol 120% to program, którego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. ;) Jest to prosta w obsłudze aplikacja służąca do nagrywania płyt CD/DVD oraz posiadająca funkcjonalność wirtualnego napędu optycznego.

Główne zastosowanie Alcohol-a to nagrywania obrazów płyt oraz tworzenie kopii zapasowych posiadanych przez nas gier i oprogramowania. Program potrafi wypalać dane na nośnikach CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, DVD-RAM i DVD+RW. Bez trudu radzi on sobie z najbardziej popularnymi zabezpieczeniami płyt, takimi jak Laserlock, SafeDisc, SafeDisc2, Securom, Securom, StarForce 1.x/2.x, VOB ProtectCD i VOB ProtectCD v5.

Jak zdobyć Alcohol 120% v 5.5 Blu-ray za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny korzystając z przycisku Zum Download.

Strona promocji


2 komentarze to “Alcohol 120% 5.0 Blu-Ray ponownie za darmo”

  1. Orion pisze:

    Niestety, ta wersja tego programu (tak samo jak ta poprzednia promocja CHIP.de) odpali tylko na starszych systemach (na pewno na XP, nie wiem jak na Viście). Na Windows 7 niestety kicha :(

  2. Bolesław pisze:

    Na Viście też śmiga:)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.