Alcohol 120% v 5.5 Blu-ray za darmo

Dodał: admin grudzień - 1 - 2010

alcohol-120 Bardzo ciekawa promocja pojawiła się w internetowych serwisie z branży komputerowej przeznaczonym dla naszych zachodnich sąsiadów. Niemiecka witryna Chip.de proponuje dla swoich czytelników promocję, w której do wzięcia jest legalna i darmowa pełna wersja aplikacji Alcohol 120% v. 5.5 Blu-ray. Cena tej aplikacji oferowanej w standardowej sprzedaży wynosi 40 euro. Wszystkim chcącym skorzystać z promocji zalecam pośpiech gdyż promocja jest aktualna tylko dziś!

Alcohol 120% to program, którego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. ;) Jest to prosta w obsłudze aplikacja służąca do nagrywania płyt CD/DVD oraz posiadająca funkcjonalność wirtualnego napędu optycznego.

Główne zastosowanie Alcohol-a to nagrywania obrazów płyt oraz tworzenie kopii zapasowych posiadanych przez nas gier i oprogramowania. Program potrafi wypalać dane na nośnikach CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, DVD-RAM i DVD+RW. Bez trudu radzi on sobie z najbardziej popularnymi zabezpieczeniami płyt, takimi jak Laserlock, SafeDisc, SafeDisc2, Securom, Securom, StarForce 1.x/2.x, VOB ProtectCD i VOB ProtectCD v5.

Jak zdobyć Alcohol 120% v 5.5 Blu-ray za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny korzystając z przycisku Zum Download.

http://www.chip.de/downloads/Alcohol-120-Vollversion_45252017.html
(skopiuj i wklej)


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.