Ashampoo Anti-Malware na 180 dni za darmo

Dodał: admin grudzień - 19 - 2010

ashampoo-antimalware Softpedia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia przygotowała szereg zniżek i promocji pozwalających na zdobycie oprogramowania w okazyjnych cenach. Wśród nich znajdziemy również promocję pozwalającą na uzyskanie legalnej i darmowej pełnej wersji Ashampoo Anti-Malware z kluczem licencyjnym aktywnym aż przez 180 dni. Udział w tej promocji pozwala na zaoszczędzenie 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Ashampoo Anti-Malware to oprogramowanie służące do wykrywania i usuwania szkodliwego oprogramowania. Ashampoo Anti-Malware łączy w sobie funkcje dwóch innych produktów firmy Ashampoo: skanera antywirusowego oraz oprogramowania do wykrywania i usuwania programów szpiegujących. Aplikacja ta pozwala na wykrywanie zagrożeń takich jak keyloggery, trojany, rootkity, wirusy, robaki, boty, dialery, spyware, adware, hijackery, tracking cookies.

Produkt ten został wyposażony w dwa silniki chroniące przed wszystkimi typami zagrożenia. Oprócz tego w tle działa cały czas onAccess guard śledzący uruchamianie oraz kopiowanie plików, pozwalając w ten sposób na zablokowanie niebezpiecznych kodów, zanim zainfekują one system. Producent chwali się również, że jego produkt został wyposażony w analizę heurystyczną, a baza wirusów pozwala na ochronę przed ponad 3 milionami złośliwych aplikacji. Program jest kompatybilny z Windowsem 7.

Jak zdobyć Ashampoo Anti-Malware za darmo?

Wystarczy pobrać plik instalacyjny udostępniony przez producenta.

Plik instalacyjny


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.