Ashampoo Burning Studio Elements ponownie za darmo

Dodał: admin grudzień - 23 - 2010

ashampoo-burning-studio-elements W przeddzień wigilii Świąt Bożego Narodzenia Chip zafundował nam kolejną pełną wersję. Tym razem jest to oprogramowanie do nagrywania płyt CD/DVD świetnie nam już znanej firmy Ashampoo. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja Ashampoo Burning Studio Elements. Standardowa cena tego produktu to 30$. Program ten jak wszystkie produkty Ashampoo posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko dziś.

Ashampoo Burning Studio Elements to całkiem świeży produkt tej firmy, a jednocześnie młodszy brat znanego Ashampoo Burning Studio. Jak można się domyślić, Burning Studio Elements to program zawierający jedynie najważniejsze funkcje potrzebne przeciętnemu użytkownikowi, a drugie z wymienionych narzędzi to wersja bardziej rozbudowana, posiadająca dodatkowe zaawansowane funkcje.

Nie oznacza to jednak, że Ashampoo Burning Studio Elements to produkt niepełnowartościowy i zawierający jedynie bardzo prostą funkcjonalność. Liczba czynności, które możemy wykonać z pomocą tej aplikacji jest całkiem spora. Ashampoo Burning Studio Elements pozwala na wypalanie i aktualizację dysków CD, DVD, Blu-ray, zapis danych na jednym lub kilku dyskach, nagrywanie nośników z filmami wysokiej jakości, a także rippowanie płytek audio-CD i ich późniejsze wypalanie.

Z pomocą tego programu możemy również łatwo i szybko tworzyć kopie zapasowe płytek CD, DVD, Blu-ray, tworzyć  i wypalać obrazy dysków w postaci ISO, CUE/BIN, edytować zaawansowane ustawienia nagrywania dysków, a nawet tworzyć okładki do wypalonych płytek. Jak widać więc, narzędzie to powinno z powodzeniem wystarczyć do codziennego użytku.

Jak zdobyć Ashampoo Burning Studio Elements za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i kliknąć przycisk Zum Download.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.