Ashampoo Magical Uninstall 2 za darmo

Dodał: admin grudzień - 7 - 2010

ashampoo-magical-uninstall2 Kolejny dzień zabawy w adwentowy kalendarz z darmowymi pełnymi wersjami programów na niemieckim portalu chip.de to szansa na zdobycie jednej z aplikacji marki Ashampoo. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja Ashampoo Magical Uninstall 2. Aplikacja w tej promocji, podobnie jak inne produkty firmy Ashampoo prawdopodobnie posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Zainteresowanym pozostawiam natomiast sprawdzenie w praktyce czy jest tak w przypadku tejże oferty ;)

Ashampoo Magical Uninstall 2 to narzędzie będące zamiennikiem i jednocześnie rozszerzeniem funkcjonalności standardowego apletu Dodaj/Usuń programy wbudowanego w system Windows.  Jak zapewnia nas producent, aplikacja ta z pewnością przyda się użytkownikom często instalującym nowe oprogramowanie na dysku. Jak wiem, częsta instalacje to większe ryzyko, że na dysku komputera pozostaną jakieś niepotrzebne pliki czy wpisy rejestru nieusunięte przez niedokładnie działający dezinstalator konkretnej aplikacji.

Ashampoo Magical Uninstall 2 monitoruje wszystkie czynności instalacyjne i zapamiętuje stan systemu sprzed instalacji konkretnego programu. Dzięki temu gdy dana aplikacja przestanie nam być potrzebna, narzędzie Ashampoo da nam możliwość jej kompletnego usunięcia i przywrócenia systemu do stanu, w którym aplikacji tej nie posiadaliśmy jeszcze na dysku.

Jak zdobyć Ashampoo Magical Uninstall 2 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę z opisem aplikacji i skorzystać z przycisku Zum Download, by pobrać paczkę z instalatorem programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.