Ashampoo Snap 3 za darmo

Dodał: admin grudzień - 19 - 2010

ashampoo-snap Czas przedstawić trzecią z promocji udostępnionych na stronie Softpedii pozwalającej na zdobycie oprogramowania firmy Ashampoo. Tym razem do wzięcia jest legalna i darmowa wersja Ashampoo Snap 3, który pomoże nam szybko i łatwo wykonać zrzuty ekranu. Producent podaje, że standardowa cena tego narzędzia to 40$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej.

Ashampoo Snap 3 to proste i wygodne narzędzie łączące funkcje programu do robienia zrzutów ekranowych jak również aplikacji do nagrywania filmów i prezentacji ukazujących czynności wykonywane na komputerze. Jeżeli często musisz przygotowywać dokumenty, w których zmuszony jesteś umieścić „zdjęcie” tego co znajduje się na ekranie komputera, z pewnością docenisz funkcjonalność tego programu. Chociaż w sieci znaleźć można mnóstwo darmowego oprogramowania służącego do wykonywania zrzutów ekranu to przyjrzyjmy się bliżej Ashampoo Snap 3.

Po uruchomieniu program ukrywa się w zasobniku systemowym lub jest widoczny jako chowana belka na górze ekranu. Natomiast po wywołaniu komendy zrzutu ekranu wywoływane jest główne okno aplikacji. Program integruje się z systemem i jest uruchamiany automatycznie po wciśnięciu przycisku Print Screen.

W zasadzie Ashampoo Snap 3 pozwala na zrobienie zrzutu wszystkiego co znajduje się aktualnie na ekranie monitora. Bez problemu wykonamy zrzut pulpitu, okna aplikacji lub jej części czy odtwarzanego aktualnie filmu. Co więcej Snap 3 pozwala na tworzenie filmików i wzbogacanie ich o nagrania głosowe.

Warto również wspomnieć, że oferowana w tej promocji wersja jest o „oczko” niższa od obecnie dostępnej w sprzedaży i promowanej przez producenta wersji oznaczonej czwórką.

Jak zdobyć Ashampoo Snap 3 za darmo?

Tak jak w przypadku pozostałych dwóch promocji na stronie Softpedii wystarczy tylko pobrać instalator programu.

Plik instalacyjny


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.