BullGuard Antivirus 10 na rok za darmo

Dodał: admin grudzień - 20 - 2010

bullguard-internet-security Producent antywirusa BullGuard przygotował promocję dzięki której wszyscy zainteresowani mają szansę zdobyć legalny i darmowy klucz licencyjny uprawniający do korzystania z tego programu aż przez 12 miesięcy. Wartość oferowanego w tej promocji produktu to 30 euro. Wszyscy zainteresowani zgarnięciem klucza powinni się spieszyć, gdyż producent przygotował jedynie 5000 kluczy. W chwili pisania tego artykułu promocja była jeszcze otwarta ;)

BullGuard Antivirus 10 to program antywirusowy wyposażony w dwusilnikową ochronę. oraz ochronę behawioralną. Dzięki temu – jak podaje producent – program ten może pochwalić się skutecznością wykrywania aż o 65% wyższą od tradycyjnych skanerów opierających swoje działanie wyłącznie na bezie sygnatur.

BullGuard Antivirus 10, podobnie jak inne oprogramowanie tego typu dostępne na rynku, posiada moduł antywirusowy, antyspyware, filtr antyspamowy oraz moduł monitorujący przeglądane strony i ostrzegający przed niebezpiecznymi witrynami.

Jak zdobyć klucz dla BullGuard Antivirus 10?

Wystarczy wejść na stronę promocji i podać swój adres e-mail. Po kilku chwilach powinniśmy otrzymać wiadomość z kluczem licencyjnym.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.