CleverPrint 2010 za darmo

Dodał: admin grudzień - 4 - 2010

cleverprint Niemiecki blog poświęcony nowym technologiom – Loadblog – organizuje promocje na zasadzie kalendarza adwentowego, a więc takie w których do wzięcia jest pełna wersja jakiejś aplikacji.
2 grudnia udostępniono legalną i darmową pełną wersję aplikacji CleverPrint 2010. Okazuje się, że formularz rejestracyjny na stronie producenta, firmy Abelssoft, jest nadal aktywny i ciągle daje możliwość uzyskania darmowej licencji ;) Skorzystanie z tej oferty pozwala zaoszczędzić 40 euro, które normalnie trzeba by wydać na zakup wspomnianej aplikacji. Program posiada interfejs w polskiej wersji językowej!

Wszyscy wiemy jak dużym kosztem może być zakup tuszy i tonerów. Koszt ten może być szczególnie dotkliwy dla osób drukujących często i dużo. Z pomocą przychodzi nam w tym wypadku oprogramowanie firmy Abelssoft. Jak chwali się producent, CleverPrint 2010 to narzędzie zaprojektowane w celu zaoszczędzenia na kosztach wydruku. Abelssoft deklaruje, że używając tej aplikacji jesteśmy w stanie zaoszczędzić do 50% pieniędzy dotychczas wydawanych na zakup materiałów eksploatacyjnych.

W jaki sposób CleverPrint 2010 oszczędza nasze pieniądze. Robi to m.in. udostępniając możliwość drukowania kilku stron na 1 arkuszu, łączenia wydruku kilku różnych dokumentów w jedno zadanie, łatwego i szybkiego usuwania niepotrzebnych stron, anulowania zadań zanim zostanie zmarnowany papier i atrament. Program pozwala także na dodawanie nagłówków tzw. papieru firmowego do drukowanych zadań, a także oddaje do naszego użytku funkcjonalność wirtualnej drukarki.

Jak zdobyć CleverPrint 2010 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i korzystając z umieszczonego tam linku pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.abelssoft.de/wl-license.php


1 komentarz to “CleverPrint 2010 za darmo”

  1. alinek pisze:

    Możliwe, że coś źle robię, ale mam tylko interfejs angielski, niemiecki, i hiszpański.
    A gdzie szukać PL?

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.