CrazyTalk 6 SE za darmo

Dodał: admin grudzień - 10 - 2010

crazytalk6 Cóż ciekawego przygotował nam dzisiaj serwis Chip.de w swojej promocji adwentowej? Tym razem nie będzie to narzędzie usprawniające działanie komputera, a  raczej aplikacja rozrywkowa, umilającą długie i zimne grudniowe wieczory. ;) Przedmiotem promocji jest darmowa i legalna pełna wersja programu CrazyTalk 6. Rynkowa wartość tego produktu to 50$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim niemieckim!
UWAGA! Promocja ważna tylko dziś, więc zainteresowani tą ofertą nie powinni zwlekać do ostatniej chwili.

Prawie rok temu w podobnej wersji do wzięcia był program Crazy Talk 5 SE. Dziś natomiast producent postanowił udostępnić swój produkt w wersji o oczko wyższej, która ciągle oferowana jest w standardowej sprzedaży.Trzeba przyznać, że choć aplikacja ta służy bardziej do zabijania wolnego czasu i do zabawy, to cieszy się jednak dosyć sporą popularnością wśród internautów.

CrazyTalk 6 sprzęga animację twarzy z rewolucyjną techniką sterowania marionetką w czasie rzeczywistym umożliwiając kontrolowanie wyrazów twarzy postaci. Narzędzia animacji twarzy dostępne w CrazyTalk 6, tworzone z myślą o elastyczności, dopasowują się do projektów wideo i interaktywnych Adobe Premiere, After Effects i Flash oferując jednocześnie zapis wideo współpracującego płynnie z Sony Vegas, Ulead Video Studio i Magix Movie Edit Pro.

Jak zdobyć za darmo CrazyTalk 6 SE?

Wystarczy wejść na stronę promocji i kliknąć przycisk Zum Download by pobrać paczkę z instalatorem programu.

Strona promocji


6 komentarzy to “CrazyTalk 6 SE za darmo”

 1. Jakub pisze:

  to jest po niemiecku

 2. Zmarszczak pisze:

  Jak zmienić język na angielski

 3. Jakub pisze:

  Obawiam sie że sie nie da, to jest wersja dla CHIP’a której nawet nie ma. Mowa o tym że to jakieś nieszczęsne SE.

 4. admin pisze:

  Wygląda na to, że klucz jest przypisany do tej konkretnej wersji w języku niemieckim i nijak nie da się przenieść licencji ani zmienić interfejsu. Przynajmniej mi się nie udało. Gdyby ktoś wpadł na jakiś genialny pomysł to dajcie znać ;)

 5. Zmarszczak pisze:

  Dzięki, za odpowiedź. W sumie to i tak ten program jest tak intuicyjny, że można się połapać nawet w niemieckim językiem.

 6. Tomasz pisze:

  Dzięki za info. Ja pobrałem i zdążyłem się zarejestrować jeszcze u nich, tak, że mam w pełni legalną wersję programu. A to, że niemiecki to nic nie szkodzi.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.