East-Tec Eraser 2010 za darmo

Dodał: admin grudzień - 21 - 2010

east-tec eraser 2010 Kolejna dzisiaj promocja organizowana przez Softpedię to szansa na zdobycie oprogramowania do bezpiecznego i permanentnego usuwania niepotrzebnych, a wrażliwych i prywatnych danych. Tym razem mamy szansę zdobyć legalną i darmową pełną wersję programu East-Tec Eraser 2010. Jest to wersja o jeden numer niższa od obecnie dostępnej w sprzedaży wersji 2011 wycenionej na 50$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

East-Tec Eraser 2010 jest aplikacją służącą do zachowywania prywatności podczas pracy z komputerem. W czym dokładnie pomaga to oprogramowanie? Jak sama nazwa programu wskazuje – Eraser – przyda się  w sytuacji gdy zapragniemy skasować w nieodwracalny sposób dane z naszego dysku twardego. Tak więc jest to aplikacja, której zastosowanie sprawi, że zaprezentowane dzisiaj w innych promocjach programy do odzyskiwania plików staną się bezużyteczne w odniesieniu do tak skasowanych danych. ;)

East-Tec Eraser 2010 usuwa dane w taki sposób, by ich odzyskiwanie nawet za pomocą profesjonalnego sprzętu nie było możliwe. Co więcej aplikacja potrafi usuwać dane „do końca” tj. kasować w sposób permanentny pliki, które usunęliśmy w tradycyjny sposób. East-tec Eraser posiada również moduł pozwalający na usuwanie danych osobistych takich jak historia odwiedzanych stron www, pliki cookies czy inne pliki tymczasowe.

W jaki sposób zdobyć pełną wersję East-tec Eraser 2010?

Wystarczy wejść na stronę promocji i poprawnie wypełnić formularz rejestracyjny.

Strona promocji

Plik instalacyjny programu możemy pobrać ze strony Softpedii.

Plik instalacyjny


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.