Everest Ultimate Edition za darmo

Dodał: admin grudzień - 12 - 2010

everest-ultimate Kolejny prezent w adwentowym kalendarzu niemieckiego Chipa to szansa na zdobycie uznanego i popularnego narzędzia do identyfikacji podzespołów komputera. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Everest Ultimate Edition w wersji 4.6. Jest to nieco starsza od najnowszej wersji programu Everest 5.5, który obecnie został przechrzczony na aplikację o nazwie AIDA64. Promocja ta jest mocno oblegana przez internautów, radzę więc uzbroić się w cierpliwość ;)

Dla wszystkich, którzy nie mieli okazji zetknąć się jeszcze z tym świetnym narzędziem poniżej zamieszczam krótki opis programu Everest Ultimate Edition.

Zadaniem programu jest identyfikacja wszystkich komponentów sprzętowych komputera. Aplikacja wyświetla szczegółowe informacje o sprzęcie, a także potrafi generować przejrzyste raporty. EVEREST oferuje możliwość gromadzenia informacji o sprzęcie i oprogramowaniu w postaci plików CSV lub bazy danych SQL i pozwala przeprowadzić wyczerpujący audyt sieci w oparciu o zebrane informacje.

Program dostarcza informacji na temat:
Płyty głównej i procesora, karty graficznej i monitora, urządzeń pamięci masowej, kart sieciowych, multimediów, urządzeń wejściowych, pozostałego sprzętu (informacje o urządzeniach PCI, Plug & Play, PCMCIA i USB, porty komunikacyjne, informacje o zarządzaniu energią, lista zasobów sprzętowych, informacje o drukarkach).

Ponadto w aplikacji znajdziemy informacje na temat zainstalowanego oprogramowania, a także zyskamy możliwość monitorowania i diagnostyki sprzętu, a rezultaty analizy wykonanej przez narzędzie obejrzymy w postaci przejrzystych raportów.

Jak zdobyć Everest Ultimate Edition za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i kliknąć na przycisk Zum Download.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.