GOTD: Audiobook Downloader Pro za darmo

Dodał: admin grudzień - 5 - 2010

audiobook-downloader-pro Dzisiejsza promocja to szansa na zdobycie oprogramowania pochodzącego od SuperUtils, którego zadaniem jest uproszczenie procesu pobierania audiobooków z sieci. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja aplikacji Audiobook Downloader Pro.  Skorzystanie z niniejszej oferty pozwoli zaoszczędzić 30$. Narzędzie to posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja jak zwykle jest aktualna tylko przez jeden dzień, do jutra do godz. 9:00 rano.

Audiobook Downloader Pro to aplikacja przeznaczona do szybkiego i łatwego ściągania audiobooków m.in. z witryny LibriVox, jak również z innych serwisów oferujących archiwa książek w wersjach do słuchania. Program ten został stworzony z myślą o użytkownikach anglojęzycznych, dla takich więc użytkowników narzędzie to będzie najbardziej użyteczne.

Jak podaje producent, Audiobook Downloader Pro pozwala na szybkie ściąganie książek przy użyciu techniki pobierania wielowątkowego. Narzędzie wyposażono również w funkcję pauzowania i wznawiania pobieranych plików. Znajdziemy tu również możliwość przeczytania krótkiego streszczenia interesującej nas książki. Producent chwali się także, że Audiobook Downloader Pro posiada możliwość integracji z odtwarzaczem audiobooków Angel’s Vox.

Jakie są minusy tego narzędzia? Audiobook Downloader Pro nie wnosi praktycznie żadnej dodatkowej funkcjonalności. Jak dobitnie określa to jeden z recenzentów, jest to aplikacja przeznaczona dla osób, które są zbyt leniwe, by wejść na stronę LibriVox i samodzielnie wybrać interesujący plik. Aplikacja nie posiada także chociażby możliwości pobierania poszczególnych rozdziałów książki.

Jak zdobyć Audiobook DOwnloader Pro za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Program w wersji instalacyjnej

Program w wersji przenośnej (portable)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.