GOTD: BatchMaker za darmo

Dodał: admin grudzień - 12 - 2010

batchmaker Na koniec tygodnia serwis GOTD proponuje nam promocję, dzięki której zgarniemy program służący do łatwego i szybkiego zabezpieczania zdjęć tzw. znakami wodnymi. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu BatchMaker. Produkt ten został wyceniony przez producenta na 27,50$, taką więc sumę mamy szansę zaoszczędzić. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja ważna tylko do jutra do godz. 9:00 rano

BatchMaker to proste w obsłudze narzędzie służące do szybkiego nakładania znaków wodnych, służących do zabezpieczenia własnych zdjęć przed łamaniem praw autorskich. Program ten pozwala na dodanie znaku wodnego w postaci znaku copyright, znaku towarowego, logo, a także dowolnego tekstu lub grafiki.Aplikacja ta posiada szablony znaków wodnych, dzięki czemu ich nakładanie na zdjęcia może być jeszcze szybsze.

Jako niewątpliwy atut tej aplikacji, jej producent podaje bardzo prosty interfejs i przejrzyste opcje ustawień, dzięki czemu obsługa programu nie sprawi problemów nawet początkującym użytkownikom.

Jak zdobyć BatchMaker za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Pobierz pełną wersję programu

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.