GOTD: Easeus Partition Master 6.5.1 Pro za darmo

Dodał: admin grudzień - 8 - 2010

easeus-part-master Dzisiejsza promocja GOTD to szansa na zdobycie znanego już nam programu do zarządzania partycjami. Wygląda na to, że właściciel marki Easeus regularnie rozdaje coraz to nowsze kompilacje swojego narzędzia ;) Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja Easeus Partition Master w wersji 6.5.1. Produkt ten w standardowej sprzedaży możemy nabyć za 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta aktywna tylko do jutra, do godz. 9:00 rano.

Easeus Partition Master Professional jest użytecznym narzędziem służącym do zarządzania partycjami na dyskach twardych. Z pomocą programu z łatwością wykonacie wszystkie podstawowe operacje jakie najczęściej wykonuje się na partycjach. Mam tu na myśli takie czynności jak tworzeniu nowych partycji, formatowaniu, zmianie rozmiaru istniejącej partycji oraz jej przenoszeniu lub kopiowaniu bez utraty zgromadzonych na niej danych.  Warto dodać, że EASEUS Partition Master potrafi także tworzyć partycje ukryte.

Wśród innych ciekawych funkcjonalności warto wspomnieć chociażby o wizualizacji zaplanowanych operacji. Dzięki niej użytkownik przed podjęciem ostatecznej decyzji może zobaczyć jak będzie się kształtować struktura dysku twardego po wykonaniu żądanej operacji. Oczywiście producent programu zapewnia, że narzędzie to jest w pełni bezpieczne dla danych zgromadzonych na dyskach. Warto również wspomnieć, że aplikacja ta obsługuje również urządzenia RAID oraz jest w pełni kompatybilna także z 64-bitowymi systemami operacyjnymi.

Jak zdobyć pełną wersję Easeus Partition Master 6 Professional?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Pobierz pełną wersję programu

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.