GOTD: Easeus Photo Recovery za darmo

Dodał: admin grudzień - 9 - 2010

easeus-photo-recovery Dzisiaj serwis z darmowym oprogramowaniem,  GOTD proponuje nam kolejną aplikację marki Easeus. Tym razem oferta ta powinna zadowolić osoby szukające narzędzi do odzyskiwania przypadkowo utraconych danych. Przedmiotem promocji jest darmowa i legalna pełna wersja aplikacji Easeus Photo Recovery 3.0.1. Standardowa cena tego narzędzia to 30$. Program posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna do jutra, do godz. 9:00 rano.

Easeus Photo Recovery to narzędzie, pomocne w sytuacji przypadkowego usunięcia ważnych zdjęć, filmów lub plików muzycznych. Ci, którym zdarzyło się chociaż raz utracić cenne dane z pewnością przekonali się, że warto mieć tego typu program na pokładzie własnego komputera, by w krytycznej chwili szybko odzyskać utracone pliki ;)

Easeus Photo Recovery posiada prosty w obsłudze interfejs pozwalający na szybkie i łatwe odzyskanie wymienionych wcześniej typów danych utraconych w wyniku ich usunięcia, formatowania dysku, błędów na partycji,  karcie pamięci czy na pendrive. Aplikacja odnajdzie zaginione pliki i pozwoli szybko podejrzeć czy znalezione dane są właśnie tymi, których szukamy. Program obsługuje prawie wszystkie typy plików multimedialnych oraz pozwala na odzyskiwanie danych z systemów plików FAT 12, FAT 16, FAT 32 i NTFS.

Jak zdobyć pełną wersję Easeus Photo Recovery?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Pobierz pełną wersję programu

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.