GOTD: Easy Macro Recorder 3.85 za darmo

Dodał: admin grudzień - 7 - 2010

easy-macro-recorder Dzisiejsza propozycja serwisu z darmowymi licencjami GOTD, to oprogramowanie, które pomoże zautomatyzować wykonywanie niektórych czynności na komputerze, a w efekcie podnieść szybkość i wydajność pracy. ;) Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Easy Macro Recorder 3.85. Producent wycenił swoje dzieło na 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Chętni na zdobycie darmowej licencji mają czas tylko do jutra do godz. 9:00 rano.

Easy Macro Recorder to proste narzędzie do tworzenia makr, czyli zdefiniowanej przez nas sekwencji czynności i poleceń, która jest zapisywana przez program. Odtworzenie zapisanego makra spowoduje wykonanie zdefiniowanych poleceń w dokładnie takiej kolejności jak przy nagrywaniu makra. Dzięki temu możemy zautomatyzować wykonywanie często powtarzających się czynności wykonywanych przez nas na komputerze.

Easy Macro Recorder potrafi nagrać wszelkie operacje wykonywane za pomocą myszki oraz wszelkie ciągi znaków wpisane za pomocą klawiatury. Program współpracuje z każdą aplikacją systemu Windows. Jak chwali się producent jest to narzędzie typu nagraj – zapisz – odtwórz, niewymagające od użytkownika żadnej wiedzy i umiejętności dotyczących programowania.

Jak zdobyć Easy Macro Recorder za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Pobierz pełną wersję programu

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.