GOTD: Mosaico za darmo

Dodał: admin grudzień - 19 - 2010

mosaico Serwis z pełnym wersjami oprogramowania – Giveaway Of The Day – na koniec tygodnia proponuje nam oprogramowanie będące wirtualnym menadżerem pulpitu. Do wzięcia jest legalna i darmowa pełna wersja programu Mosaico w wersji 1.3.0. Standardowa cena tego narzędzia poza niniejszą promocją to 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra, do godz. 9:00 rano.

Chciałbyś zoptymalizować swoją pracę przy komputerze? Firma Soulid Studia przygotowała program, który pozwoli właśnie zrealizować ten cel. Mosaico to wirtualny menadżer pulpitu wyposażony w funkcje organizowania aktualnie otwartych okien. Aplikacja ta pozwala na zapisanie aktualnie otwartych okien i ich położenia na ekranie. Dzięki temu w każdej chwili możemy odtworzyć odpowiadający nam widok okien.

Oprócz tego Mosaico został wyposażony w funkcje optymalnego rozmieszczania okien na pulpicie systemu Windows, tak by wypełniały one całą dostępną przestrzeń i w rezultacie pozwalały na szybszy dostęp do większej liczby informacji. Czy program ten rzeczywiście optymalizuje pracę przy komputerze? Musicie sprawdzić sami. ;)

Jak zdobyć Mosaico za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Pobierz pełną wersję programu

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.