GOTD: Recordzilla za darmo

Dodał: admin grudzień - 23 - 2010

recordzilla Na stronie serwisu rozdawniczego GOTD znajdziemy dzisiaj promocje pozwalającą na zdobycie oprogramowania do tworzenia filmów z czynności wykonywanych na ekranie komputera. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Recordzilla. Korzystając z tej oferty mamy szansę zaoszczędzić 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja jak zwykle jest ograniczona w czasie i będzie aktywna tylko do jutra, godz. 9:00 rano.

Recordzilla Screen Recorder to narzędzie, które pomoże nam przechwycić obraz z ekranu komputerowego i zapisać go w postaci pliku wideo w formatach AVI, WMV, Flash SWF, lub Flash FLV. Z pomocą tej aplikacji możemy nagrywać obszar całego pulpitu, aktywne okna, wybraną część ekranu, ruchy kursora, otwieranie menu, gry, a także odtwarzane na komputerze filmy wraz z dźwiękiem. Recordzilla potrafi także nagrywać dźwięk z mikrofonu, dzięki czemu możemy stworzyć wideo ze stosownym komentarzem dźwiękowym.

Wśród bardziej zaawansowanych opcji programu znajdziemy możliwość wklejania do filmów daty wykonania nagrania, planowania nagrywania przy pomocy harmonogramu, definiowania skrótów klawiszowych, a także dostosowywania parametru pliku wideo, np. wielkości pojedynczej klatki czy definiowania parametry liczby klatek na sekundę.

Jak zdobyć Recordzilla Screen Recorder za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Pobierz pełną wersję programu

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.