GOTD: Virtual Audio Streaming za darmo

Dodał: admin grudzień - 10 - 2010

virtual-audio-streaming Serwis z darmowym oprogramowaniem GOTD, w przeciwieństwie do vortalu Chip.de proponuje nam dziś nieco bardziej poważne narzędzie, które jednak również można wykorzystać do zabawy lub zabijania wolnego czasu ;) Do wzięcia jest bowiem narzędzie emulujące kartę dźwiękową. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Virtual Audio Streaming. Narzędzie to jest oferowane standardowo przez producenta w cenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Promocja jak zwykle jest aktualna tylko do jutra, do godz. 9:00 rano.

Virtual Audio Streaming to oprogramowanie, które pozwala na symulowanie obecności wirtualnej karty dźwiękowej w systemach Windows. Zasadnicze pytanie jakie nasuwa się po przeczytaniu poprzedniego zdania to: gdzie może znaleźć zastosowanie takie narzędzie? Na szczęście nie będziemy musieli się nad tym głowić, gdyż wyręczył nas producent tej aplikacji i przedstawił listę możliwych zastosowań swojego produktu.

  • transmisja dźwięków – dzięki programowi możemy odtwarzać dowolne pliki muzyczne i transmitować je za pośrednictwem serwisów takich jak np. justin.tv lub programów jak np. Skype, tak jakby pochodziły one z fizycznego mikrofonu
  • nagrywanie wszystkich dźwięków odtwarzanych przez komputer – Virtual Audio Streaming potrafi nagrać dźwięki z wszystkich aplikacji. Możemy więc nagrywać rozmowy na Skype, ścieżki dźwiękowe z odtwarzanych filmów, strumienie z radia internetowego oraz muzykę zabezpieczoną DRM.
  • przekazywanie dźwięku  jednej aplikacji do drugiej za pośrednictwem wirtualnego kabla – program pozwala na przekierowanie dźwięku emitowanego w jednej aplikacji do innej, tak jakby były one połączone wirtualnym przewodem.

Jak zdobyć pełną wersję Virtual Audio Streaming?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Pobierz pełną wersję programu

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.