iCare Data Recovery 4 za darmo

Dodał: admin grudzień - 9 - 2010

icare-data recovery Jeszcze jeden dzisiaj program służący do odzyskiwania przypadkowo utraconych danych. Jeżeli szukacie narzędzia, które w przeciwieństwie do zaprezentowanego wcześniej Easeusa nie przywraca tylko plików multimedialnych, a wszystkie rodzaje danych, to zapoznajcie się z niniejszą ofertą. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja iCare Data Recovery 4. Narzędzie to oferowane jest standardowo w cenie 70$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

iCare Data Recovery 4 to jedno z tych narzędzi, które warto trzymać w pogotowiu na dysku twardym, by w razie nagłej awarii lub przypadkowego skasowania pliku móc szybko przywrócić utracone dane. Program pomoże nam m.in w przypadku awarii takich jak: błędy odczytu dysku twardego, sformatowanie dysku, uszkodzenie MBR, bad boot sector, niedostępność dysku twardego, nieczytelność partycji, usunięcie partycji, błąd działania aplikacji do zarządzania partycjami np. Partition Magic lub Norton Ghost, atak wirusa, itd.

iCare Data Recovery pozwala na odzyskiwanie danych z dysków twardych, dysków zewnętrznych, kart pamięci, pendrive-ów, odtwarzaczy MP3/MP4 oraz innych napędów i nośników podłączonych do komputera (z wyjątkiem CD/DVD). Warto zaznaczy, że narzędzie to nie posiada ograniczeń co do obsługiwanych systemów plików. Aplikacja poradzi sobie nawet z odczytaniem danych w stanie surowym.

Jak zdobyć iCare Data Recovery 4 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji przygotowaną przez producenta. Znajdziemy tam zarówno link do pobrania pliku instalacyjnego, jak również klucz licencyjny, którego należy użyć podczas rejestracji produktu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.