IdooBackup Ultimate Edition za darmo

Dodał: admin grudzień - 11 - 2010

idoo-backup-ultimate Serwis Brother Giveaway przygotował promocję dzięki, które możemy zdobyć za darmo oprogramowanie do wykonywania regularnych kopii zapasowych. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu IdooBackup Ultimate Edition. Wygląda na to, że jest to dosyć wartościowy prezent, bo standardowa cena tego narzędzia wynosi aż 400$. Aplikacja ta posiada interfejs w języku angielskim. Promocja ograniczona w czasie i potrwa do 13 grudnia.

IdooBackup to oprogramowanie kompletnie mi nie znane. Również krótki przegląd zasobów Google pozwala dojść do stwierdzenia, że produkt ten nie jest jeszcze popularny wśród użytkowników, a akcja rozdawnicza to pewnie jeden z lepszy sposobów na wypromowanie swojego dzieła ;)

IdooBackup to – według opisu producenta – narzędzie posiadające te same funkcje co tańsze odmiany tego produktu, Professional i Server Edition. Najważniejszą różnicą jest natomiast możliwość zainstalowania produktu na wszystkich komputerach w firmie oraz możliwość wykorzystania protokołu FTP do archiwizacji wszystkich ważnych danych w jednym miejscu na serwerze.

IdooBackup Ultimate Edition można zainstalować na komputerach z systemem Windows, zarówno w wersji serwerowej jak i w zwykłej, desktopowej. Program może pracować pod kontrolą systemów Windows NT/2000/XP/Vista/7 and Windows Server NT/2000/2003/2008.

Wśród najważniejszych możliwości tego narzędzia producent wymienia:

 • możliwość tworzenia kopii zapasowych na dyskach twardych, dyskach zewnętrznych oraz taśmach
 • możliwość tworzenia kopii zapasowych lokalnie, zdalnie i w trybie online
 • automatyczne lub ręczne tworzenie kopii
 • wsparcie dla Real-time(cdp), Cyclical(cycle), Fixed time backup
 • możliwość tworzenia backupu cold, hot i warm
 • tworzenie kopii pełnych i przyrostowych

Jak zdobyć IdooBackup Ultimate za darmo?

Wystarczy skorzystać z poniższego odnośnika by pobrać paczkę zawierającą instalator oraz klucz licencyjny.

Link do programu


1 komentarz to “IdooBackup Ultimate Edition za darmo”

 1. FreeGhost pisze:

  Zastanawiam się czym różni się wersja Ultimate od wersji Free…zainstalowałem obydwie i wygląda na to,że chyba są identyczne….

  Program ma też polską wersję językową…trzeba jednak wejść do folderu „Languages” i usunąć 2 pliki : english.cms i english.cui a potem nazwę pliku polski.cms zmienić na english.cms a pliku polski.cui na english.cui ….. i gotowe :)

  Pozdrawiam

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.