ImTOO Convert PowerPoint to iPod za darmo

Dodał: admin grudzień - 27 - 2010

imtoo-powerpoint-to-ipod Promocja opublikowana dzisiaj w drugim z serwisów rozdawniczych – BrotherGiveaway – to również szansa na zdobycie konwertera. Tym razem jednak narzędzie to pomoże przekształcić prezentacje stworzone w pakiecie Office do postaci dającej się odczytać na urządzeniach iPod. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu ImTOO Convert PowerPoint to iPod. Standardowa cena tego produktu to 30$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Promocja będzie aktywna do 30 grudnia do godz. 7:00 rano.


Jak chwali się producent, dzięki ImTOO Convert PowerPoint to iPod żaden użytkownika iPoda nie będzie już zmuszony do oglądania prezentacji stworzonych w programie Microsoft PowerPoint wyłącznie na komputerze PC i z wykorzystaniem pakietu Office. Narzędzie to potrafi bowiem przekonwertować pliki w formacie PPT do postaci plików wideo iPod H.264 i dzięki temu odtwarzać prezentacje w postaci filmów.

Program obsługuje wszelkie typy prezentacji utworzonych za pomocą Microsoft PowerPoint, a więc również pliki stworzone w najnowszych odsłonach pakietu biurowego. Warto również wspomnieć, że aplikacja ta posiada możliwość indywidualnego dopasowywania parametrów plików wideo takich jak ustawienia rozdzielczości, jakości czy liczby klatek na sekundę.

Jak zdobyć ImTOO Convert PowerPoint to iPod za darmo?

Wystarczy skorzystać z linku poniżej by pobrać plik instalacyjny programu.

Plik instalacyjny


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.