InPaint 2.4 ponownie za darmo

Dodał: admin grudzień - 30 - 2010

inpaint Pamiętacie jeszcze wigilijną promocję z kalendarza adwentowego PC Praxis? Do wzięcia była wówczas właśnie legalna i darmowa pełna wersja  programu InPaint 2.4. Jeżeli w nawale przedświątecznych obowiązków Wam umknęła to macie jeszcze jedną szansę by zdobyć to narzędzie. Skorzystanie z tej okazji pozwoli zaoszczędzić 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

InPaint to oprogramowanie do edycji zdjęć, które wyspecjalizowane jest w wykonywaniu jednej czynności – usuwaniu niechcianych elementów ze zdjęć. Program to narzędzie nastawione na maksymalną automatyzację pracy. Wystarczy zaznaczyć niechciany element zdjęcia i kliknąć przycisk Run, InPaint sam zajmie się resztą. Aplikacja została wyposażona w inteligentny algorytm badający otocznie usuwanego elementu i generujący nowy fragment obrazka w miejsce wycinanego obszaru.

Jak chwali się producent, owa inteligencja programu sprawia, że każda operacja usuwania elementu ze zdjęcia jest unikalna, tak więc za każdym razem efektem pracy aplikacji będzie nieco inny efekt.

Jak zdobyć InPaint za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i zapisać się do newsletera software-butler.de. W nagrodę otrzymamy klucz licencyjny do programu

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.